Ubezpieczenia

Bank to nie tylko obsługa rachunków czy kredytów. W swojej ofercie mamy wachlarz usług, wśród których na uwagę zasługują ubezpieczenia. Będąc w Banku możesz nie tylko zaciągnąć pożyczkę czy opłacić rachunki. Możesz zadbać również o właściwą ochronę majątku swojej rodziny – domu, mieszkania czy auta, zabezpieczyć siebie i swoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, a także kupić ubezpieczenie turystyczne jadąc na zagraniczne wakacje.


Bank Spółdzielczy w Jutrosinie w zakresie ubezpieczeń współpracuje z następującymi firmami ubezpieczeniowymi:

Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. Generali stawia na długoterminową współpracę z Klientami kompleksowo chroniąc to, co najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju.

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

SALTUS Ubezpieczenia to polska marka reprezentująca dwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe: SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (ubezpieczenia majątkowe oraz osobowe) oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie SA (ubezpieczenia na życie). Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeniowej, dopasowanej do oczekiwań i możliwości klientów, zyskują oni bezpieczeństwo swoich finansów, zdrowia, majątku oraz ochronę życia. Oprócz produktów chroniących życie i dobytek firma proponuje także ubezpieczenia zdrowotne.