Aktualności

VISA MOBILE

dodano: 2023-03-10
Nowe płatności online Visa Mobile dostępne dla klientów Banków Spółdzielczych SGB. Visa Mobile sprawia, że transakcje online będą łatwiejsze. Po wybraniu tej metody płatności wystarczy chwila, by... więcej»

Mastercard® Bezcenne® Chwile

dodano: 2023-03-02
Odbierz 2 x 50 zł na zakupy u partnerów programu Mastercard® Bezcenne® Chwile Weź u nas kartę Mastercard i zarejestruj ją w programie benefitowym Bezcenne Chwile. Teraz, jeśli wydasz nią... więcej»

Świadczenia Rodzina 500+ w bankowości internetowej

dodano: 2023-03-02
Szanowni Klienci, Od 01 lutego 2023r. można składać wniosek o świadczenie Rodzina 500+. Jeżeli posiadacie rachunek z dostępem do bankowości elektronicznej macie możliwość złożenia... więcej»

Kredyty hipoteczne z okresowo stałą stopą procentową

dodano: 2023-01-17
Bank Spółdzielczy w Jutrosinie informuje o możliwości zmiany oprocentowania kredytu lub pożyczki zabezpieczonej hipotecznie ze zmiennej stopy procentowej na okresowo stałą stopę procentową. Stała... więcej»

Nasz Bank 2.0

dodano: 2022-12-19
Przed nami odsłona nowej wersji aplikacji Nasz Bank! Od 1 grudnia 2022r. aktualizacja aplikacji została udostępniona dla użytkowników systemu iOS oraz Android. Dzięki aplikacji Nasz Bank 2... więcej»

Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym - oprogramowanie antywirusowe!

dodano: 2022-10-27
Dobre oprogramowanie antywirusowe ochroni Cię przed oprogramowaniem ransomware, poddając je kwarantannie, zanim będziesz mógł na nie kliknąć. Nie zapomnij o aktualizowaniu oprogramowania... więcej»

Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym - dyski USB!

dodano: 2022-10-24
Czy wiesz, że niektórzy cyberprzestępcy wysyłają pocztą dyski USB, które instalują oprogramowanie ransomware na Twoim komputerze po podłączeniu? Nigdy nie podłączaj dysków USB do komputera, chyba że... więcej»

Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym - e-maile phisingowe!

dodano: 2022-10-20
Jeśli coś wygląda zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie takie jest! E-maile phishingowe będą próbować skusić Cię niesamowitymi ofertami. Ewentualnie mogą zawierać informacje, że... więcej»

Październik miesiącem cyberbezpieczeństwa.

dodano: 2022-10-18
Miesiąc październik jest miesiącem cyberbezspieczeństwa. Nasz Bank jak co roku włącza się z kampanią edukacyjną „Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym”. Zapraszamy do przypomnienia sobie... więcej»

Moje Dokumenty SGB

dodano: 2022-10-04
Drogi Kliencie, dbasz o środowisko? Chcesz mieć pod ręką wszystkie ważne dokumenty bankowe, np. regulaminy, cenniki? Uruchomiliśmy usługę Moje Dokumenty SGB - już teraz zaloguj się zyskując tym... więcej»

Aplikacja Płatnicza Pay POSapp za 0,00 zł przez 12 miesięcy.

dodano: 2022-09-26
Aplikacja Płatnicza Pay POSapp za 0,00 zł przez 12 miesięcy Planet Pay POSapp, umożliwiające bezpieczne przyjmowanie zbliżeniowych płatności bezgotówkowych bezpośrednio na urządzeniu mobilnym... więcej»

Odbierz 2 x 50 zł na zakupy u partnerów programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

dodano: 2022-09-05
Odbierz 2 x 50 zł na zakupy u partnerów programu Mastercard® Bezcenne® Chwile Weź u nas kartę Mastercard i zarejestruj ją w programie benefitowym Bezcenne Chwile. Teraz, jeśli wydasz nią... więcej»

Uważaj na próby wyłudzenia poufnych danych przez telefon

dodano: 2022-08-10
Uważaj na próby wyłudzenia poufnych danych przez telefon – przestępcy podszywają się pod pracowników banków lub innych zaufanych instytucji (np. policjantów)! SGB-Bank ponownie ostrzega przed... więcej»

WAKACJE KREDYTOWE

dodano: 2022-07-28
Ustawowe „wakacje kredytowe”... więcej»

Dbaj o bezpieczeństwo i nie daj się oszustom! - vishing, spoofing

dodano: 2022-07-15
Vishing i spoofing - czym są? Vishing to metoda oszustwa, która polega na podszywaniu się pod pracowników banków i innych zaufanych instytucji, np. policjantów. Oszuści chcą w ten sposób... więcej»

Zabezpiecz się na przyszłość z BIK

dodano: 2022-06-22
BIK udostępnia usługi klientom online poprzez portal bik.pl, co pozwala skupić w jednym miejscu kompleksowe informacje ułatwiające kontrolę i bezpieczeństwo naszych finansów. Zakładając swoje... więcej»

Im mniej danych podajesz w sieci, tym lepiej

dodano: 2022-06-15
Dane osobowe i kontaktowe w rękach złodziei oznaczają wysokie niebezpieczeństwo. Mogą one zostać wykorzystane przez przestępców do oszustw, wspomaganych poprzez przebiegłe chwyty socjotechniczne... więcej»

Bezpieczeństwo danych osobowych to współodpowiedzialność nas wszystkich

dodano: 2022-06-07
Codziennie aż 95% Polaków łączy się z siecią, korzystając z komputera, tabletu lub smartfona. Dzięki temu skrócił się dystans geograficzny z najbliższymi, zniesione zostały bariery między adresem... więcej»

Dbaj o bezpieczeństwo i nie daj się oszustom!

dodano: 2022-05-18
Dbaj o bezpieczeństwo i nie daj się oszustom! Uważaj na phishing. To jedna z metod, z której najczęściej korzystają przestępcy. Polega na wysyłaniu e-maili lub SMS-ów z załącznikami czy linkami do... więcej»

Przelew BLIK na telefon w aplikacji mobilnej Nasz Bank

dodano: 2022-04-15
Jest to nowa funkcjonalność pozwalająca na wykonywanie przelewów na numer telefonu za pośrednictwem BLIK-a w aplikacji mobilnej Nasz Bank. Na czym polega przelew BLIK na telefon? Przelew... więcej»

Aktywuj usługę „Mój Rachunek” w bankomatach i korzystaj z nowych usług!

dodano: 2021-11-15
Bank Spółdzielczy w Jutrosinie wdrożył w bankomacie nowe usługi, z których już dziś mogą Państwo korzystać. Są to wypłaty i wpłaty gotówki bezpośrednio na swój rachunek, które są natychmiast księgowane na... więcej»

Nowoczesny bankomat recyklingowy w Oddziale w Pakosławiu

dodano: 2021-10-28
Uwaga mamy super wiadomość !!! W oddziale Banku Spółdzielczego w Pakosławiu uruchomiony został nowoczesny bankomat recyklingowy umożliwiający wpłacanie i wypłacanie gotówki... więcej»

Komunikat dla klientów. Przelewy zagraniczne – ważne zmiany.

dodano: 2021-10-28
Zlecasz lub spodziewasz się przelewu z kraju trzeciego wysokiego ryzyka? Od 31.10.2021 r., przed każdą taką transakcją skontaktujemy się z Tobą z prośbą o dodatkowe informacje, np. dotyczące źródła... więcej»

Szybki przelew w ramach Zrzeszenia SGB

dodano: 2021-09-16
Standardowe przelewy do wysokości 50 tys. zł. w ramach Zrzeszenia SGB realizujemy w kilka sekund!!! Na jakiej zasadzie to działa? Państwa kontrahent posiada konto w innym Banku... więcej»

Usługa 3D Secure w aplikacji mobilnej Nasz Bank

dodano: 2021-08-12
Płatności kartą w internecie z 3D Secure szybko i bezpiecznie potwierdzisz również w aplikacji mobilnej Nasz Bank. Zobacz jakie to proste! Nie masz jeszcze aplikacji Nasz Bank... więcej»

Aktywuj aplikację mobilną Nasz Bank bezpośrednio z telefonu

dodano: 2021-04-19
Aktywacja aplikacji mobilnej Nasz Bank bezpośrednio z telefonu, bez konieczności wchodzenia do systemu Internet Banking. Od wersji 1.9.0 aplikacji mobilnej Nasz Bank, zarówno w systemie... więcej»

Wypłacaj BLIKIEM w bankomatach Banku Spółdzielczego w Jutrosinie

dodano: 2020-10-08
Skorzystaj z wypłat gotówki za pomocą BLIKA w naszych bankomatach w Jutrosinie, Pakosławiu i Szaradowie. To łatwe, BLIK i już…! Wystarczy, że wybierzesz opcję wypłaty BLIK w bankomacie... więcej»

Potwierdź swoją tożsamość online z Bankiem Spółdzielczym w Jutrosinie

dodano: 2020-07-02
SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację... więcej»

Concordia TURYSTA

dodano: 2018-08-31
Ubezpiecz się na podróż z Concordia Turysta! A dla klientów Banku Spółdzielczego w Jutrosinie rabat w wysokości 5 % Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową https://direct... więcej»

Kredyt z dopłatami ARiMR

dodano: 2014-08-04
Cel kredytu: Kredyt może zostać przeznaczony na sfinansowanie zakupu gruntów rolnych w celu utworzenia nowego gospodarstwa rolnego lub jego powiększenia. Wysokość kredytu: Kwota kredytu... więcej»

Doładuj telefon

dodano: 2014-05-01
Od 5 listopada 2013r. klienci Banku posiadający Internet Banking mogą za pomocą konta internetowego doładowywać telefon. Po zalogowaniu się użytkownika do konta internetowego pojawiła się... więcej»

Internet Banking przez komórkę

dodano: 2014-05-01
Z dniem 25 czerwca 2013r. Bank Spółdzielczy w Jutrosinie rozszerza funkcję modułu Internet Banking. Od tej pory można zalogować się do konta internetowego za pomocą urządzenia mobilnego (np... więcej»

Usługa 3D-Secure

dodano: 2014-05-01
Usługa 3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji... więcej»

Konto dla seniora

dodano: 2014-05-01
Zmień przyzwyczajenia!!! Przyjdź i załóż bezpłatnie konto dla seniora w Banku Spółdzielczym w Jutrosinie.... więcej»

Konto dla młodych

dodano: 2014-05-01
Przestaniesz być bezradnym dzieciakiem - poczujesz się starszy! Będziesz miał dostęp do swoich pieniędzy, wtedy gdy tego naprawdę potrzebujesz!... więcej»