Aktualności

Sprawdź przelew! Weryfikacja autentyczności potwierdzenia operacji

dodano: 2023-09-08
Jak sprawdzić, czy przelew został wysłany na właściwe konto i zweryfikować wiarygodność potwierdzenia przelewu? Często oczekujemy na pilny przelew i zależy nam na czasie. Szczególnie realizując... więcej»

Jak wpłacać gotówkę w wpłatomacie?

dodano: 2023-07-24
Nasze wpłatomaty (Jutrosin, Pakosław) dają osobom posiadającym konta w naszym Banku trzy możliwości wpłat: przy użyciu karty płatniczej (usługę Mój rachunek włączysz w placówce), przy... więcej»

Wypłacaj i wpłacaj gotówkę w bankomacie przy użyciu BIOMETRII !!!

dodano: 2023-07-21
Usługa Biometria umożliwia Klientowi potwierdzenie tożsamości bez fizycznego użycia karty płatniczej, przy wykorzystaniu do weryfikacji danych biometrycznych Użytkownika na podstawie... więcej»

Polisy ubezpieczeniowe w bankowości elektronicznej

dodano: 2023-07-20
Szanowni Państwo, Informujemy, że w naszej bankowości elektronicznej mogą Państwo szybko i łatwo kupić polisę ubezpieczeniową, bez konieczności wychodzenia z domu, o każdej porze dnia. Jak... więcej»

Kredyty płynnościowe z pomocą ARiMR

dodano: 2023-07-14
Drogi Rolniku! Rusza nabór wniosków na kredyty płynnościowe! ZALETY KREDYTU PŁYNNOŚCIOWEGO: oprocentowanie płacone przez Kredytobiorcę wynosi tylko 2%, pozostałą część... więcej»

Program Dobry start (300+) - nowy okres rozliczeniowy

dodano: 2023-07-02
Szanowni Państwo, od soboty - 1 lipca br. można składać nowe wnioski o świadczenie z programu rządowego Dobry start, czyli tzw. 300+ na okres 2023/2024. Wnioski na nowy okres rozliczeniowy... więcej»

Aktywuj usługę "Mój Rachunek" w bankomatach i korzystaj z nowoczesnych usług!!!

dodano: 2023-06-11
Bank Spółdzielczy w Jutrosinie wdrożył w bankomatach nowe usługi, z których mogą Państwo korzystać. Są to wypłaty i wpłaty gotówki bezpośrednio na swój rachunek, które są natychmiast księgowane na... więcej»

Nowoczesny bankomat recyklingowy w Centrali w Jutrosinie

dodano: 2023-06-11
Uwaga mamy super wiadomość !!! W Centrali Banku Spółdzielczego w Jutrosinie uruchomiony został nowoczesny bankomat recyklingowy umożliwiający wpłacanie i wypłacanie gotówki... więcej»

Zebranie Przedstawicieli 27.04.2023r.

dodano: 2023-05-08
W dniu 27 kwietnia br. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Jutrosinie, na którym podsumowano działalność Banku za rok 2022, wyznaczono kierunki działania na rok bieżący... więcej»

Karty online w aplikacji mobilnej Nasz Bank!

dodano: 2023-03-31
Teraz z każdego miejsca możesz zamówić kartę debetową Visa Mobile i Mastercard Mobile – wystarczy smartfon z aplikacją Nasz Bank! Jak to działa? kartę można zamówić jedynie... więcej»

VISA MOBILE

dodano: 2023-03-10
Nowe płatności online Visa Mobile dostępne dla klientów Banków Spółdzielczych SGB. Visa Mobile sprawia, że transakcje online będą łatwiejsze. Po wybraniu tej metody płatności wystarczy chwila, by... więcej»

Świadczenia Rodzina 500+ w bankowości internetowej

dodano: 2023-03-02
Szanowni Klienci, Od 01 lutego 2023r. można składać wniosek o świadczenie Rodzina 500+. Jeżeli posiadacie rachunek z dostępem do bankowości elektronicznej macie możliwość złożenia... więcej»

Kredyty hipoteczne z okresowo stałą stopą procentową

dodano: 2023-01-17
Bank Spółdzielczy w Jutrosinie informuje o możliwości zmiany oprocentowania kredytu lub pożyczki zabezpieczonej hipotecznie ze zmiennej stopy procentowej na okresowo stałą stopę procentową. Stała... więcej»

Nasz Bank 2.0

dodano: 2022-12-19
Przed nami odsłona nowej wersji aplikacji Nasz Bank! Od 1 grudnia 2022r. aktualizacja aplikacji została udostępniona dla użytkowników systemu iOS oraz Android. Dzięki aplikacji Nasz Bank 2... więcej»

Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym - oprogramowanie antywirusowe!

dodano: 2022-10-27
Dobre oprogramowanie antywirusowe ochroni Cię przed oprogramowaniem ransomware, poddając je kwarantannie, zanim będziesz mógł na nie kliknąć. Nie zapomnij o aktualizowaniu oprogramowania... więcej»

Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym - dyski USB!

dodano: 2022-10-24
Czy wiesz, że niektórzy cyberprzestępcy wysyłają pocztą dyski USB, które instalują oprogramowanie ransomware na Twoim komputerze po podłączeniu? Nigdy nie podłączaj dysków USB do komputera, chyba że... więcej»

Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym - e-maile phisingowe!

dodano: 2022-10-20
Jeśli coś wygląda zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie takie jest! E-maile phishingowe będą próbować skusić Cię niesamowitymi ofertami. Ewentualnie mogą zawierać informacje, że... więcej»

Październik miesiącem cyberbezpieczeństwa.

dodano: 2022-10-18
Miesiąc październik jest miesiącem cyberbezspieczeństwa. Nasz Bank jak co roku włącza się z kampanią edukacyjną „Bądź cyberbezpieczny z bankiem spółdzielczym”. Zapraszamy do przypomnienia sobie... więcej»

Moje Dokumenty SGB

dodano: 2022-10-04
Drogi Kliencie, dbasz o środowisko? Chcesz mieć pod ręką wszystkie ważne dokumenty bankowe, np. regulaminy, cenniki? Uruchomiliśmy usługę Moje Dokumenty SGB - już teraz zaloguj się zyskując tym... więcej»

Uważaj na próby wyłudzenia poufnych danych przez telefon

dodano: 2022-08-10
Uważaj na próby wyłudzenia poufnych danych przez telefon – przestępcy podszywają się pod pracowników banków lub innych zaufanych instytucji (np. policjantów)! SGB-Bank ponownie ostrzega przed... więcej»

WAKACJE KREDYTOWE

dodano: 2022-07-28
Ustawowe „wakacje kredytowe”... więcej»

Przelew BLIK na telefon w aplikacji mobilnej Nasz Bank

dodano: 2022-04-15
Jest to nowa funkcjonalność pozwalająca na wykonywanie przelewów na numer telefonu za pośrednictwem BLIK-a w aplikacji mobilnej Nasz Bank. Na czym polega przelew BLIK na telefon? Przelew... więcej»

Aktywuj usługę „Mój Rachunek” w bankomatach i korzystaj z nowych usług!

dodano: 2021-11-15
Bank Spółdzielczy w Jutrosinie wdrożył w bankomacie nowe usługi, z których już dziś mogą Państwo korzystać. Są to wypłaty i wpłaty gotówki bezpośrednio na swój rachunek, które są natychmiast księgowane na... więcej»

Nowoczesny bankomat recyklingowy w Oddziale w Pakosławiu

dodano: 2021-10-28
Uwaga mamy super wiadomość !!! W oddziale Banku Spółdzielczego w Pakosławiu uruchomiony został nowoczesny bankomat recyklingowy umożliwiający wpłacanie i wypłacanie gotówki... więcej»

Komunikat dla klientów. Przelewy zagraniczne – ważne zmiany.

dodano: 2021-10-28
Zlecasz lub spodziewasz się przelewu z kraju trzeciego wysokiego ryzyka? Od 31.10.2021 r., przed każdą taką transakcją skontaktujemy się z Tobą z prośbą o dodatkowe informacje, np. dotyczące źródła... więcej»

Szybki przelew w ramach Zrzeszenia SGB

dodano: 2021-09-16
Standardowe przelewy do wysokości 50 tys. zł. w ramach Zrzeszenia SGB realizujemy w kilka sekund!!! Na jakiej zasadzie to działa? Państwa kontrahent posiada konto w innym Banku... więcej»

Usługa 3D Secure w aplikacji mobilnej Nasz Bank

dodano: 2021-08-12
Płatności kartą w internecie z 3D Secure szybko i bezpiecznie potwierdzisz również w aplikacji mobilnej Nasz Bank. Zobacz jakie to proste! Nie masz jeszcze aplikacji Nasz Bank... więcej»

Aktywuj aplikację mobilną Nasz Bank bezpośrednio z telefonu

dodano: 2021-04-19
Aktywacja aplikacji mobilnej Nasz Bank bezpośrednio z telefonu, bez konieczności wchodzenia do systemu Internet Banking. Od wersji 1.9.0 aplikacji mobilnej Nasz Bank, zarówno w systemie... więcej»

Wypłacaj BLIKIEM w bankomatach Banku Spółdzielczego w Jutrosinie

dodano: 2020-10-08
Skorzystaj z wypłat gotówki za pomocą BLIKA w naszych bankomatach w Jutrosinie, Pakosławiu i Szaradowie. To łatwe, BLIK i już…! Wystarczy, że wybierzesz opcję wypłaty BLIK w bankomacie... więcej»

Potwierdź swoją tożsamość online z Bankiem Spółdzielczym w Jutrosinie

dodano: 2020-07-02
SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację... więcej»

Concordia TURYSTA

dodano: 2018-08-31
Ubezpiecz się na podróż z Concordia Turysta! A dla klientów Banku Spółdzielczego w Jutrosinie rabat w wysokości 5 % Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową https://direct... więcej»

Kredyt z dopłatami ARiMR

dodano: 2014-08-04
Cel kredytu: Kredyt może zostać przeznaczony na sfinansowanie zakupu gruntów rolnych w celu utworzenia nowego gospodarstwa rolnego lub jego powiększenia. Wysokość kredytu: Kwota kredytu... więcej»

Doładuj telefon

dodano: 2014-05-01
Od 5 listopada 2013r. klienci Banku posiadający Internet Banking mogą za pomocą konta internetowego doładowywać telefon. Po zalogowaniu się użytkownika do konta internetowego pojawiła się... więcej»

Internet Banking przez komórkę

dodano: 2014-05-01
Z dniem 25 czerwca 2013r. Bank Spółdzielczy w Jutrosinie rozszerza funkcję modułu Internet Banking. Od tej pory można zalogować się do konta internetowego za pomocą urządzenia mobilnego (np... więcej»

Usługa 3D-Secure

dodano: 2014-05-01
Usługa 3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji... więcej»

Konto dla seniora

dodano: 2014-05-01
Zmień przyzwyczajenia!!! Przyjdź i załóż bezpłatnie konto dla seniora w Banku Spółdzielczym w Jutrosinie.... więcej»

Konto dla młodych

dodano: 2014-05-01
Przestaniesz być bezradnym dzieciakiem - poczujesz się starszy! Będziesz miał dostęp do swoich pieniędzy, wtedy gdy tego naprawdę potrzebujesz!... więcej»