Concordia

CONCORDIA DOM
Concordia Plus to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

CONCORDIA AUTO
Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

CONCORDIA ŻYCIE

 • ŻYCIE KAPITAŁ - Przyszłość ciężko przewidzieć – to fakt. Można jednak uczynić ją spokojniejszą poprzez rozsądne gromadzenie kapitału. Wizja podjęcia studiów przez Twoje dzieci, spokojna emerytura – o to nie musisz się martwić, jeśli wybierzesz ubezpieczenie Życie Kapitał. To optymalny sposób na realizowanie odległych w czasie celów. Ubezpieczenie kierowane jest do osób, które chcą jednocześnie realizować dwa cele: bezpiecznie i systematycznie oszczędzać oraz chronić swoje życie. Dzięki atrakcyjnej stopie zwrotu Życie Kapitał jest doskonałą alternatywną dla tradycyjnych lokat bankowych, które umożliwiają tylko gromadzenie kapitału;
 • ŻYCIE CASCO - Życie Casco to ubezpieczenie na życie zapewniające Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Miej świadomość codziennych zagrożeń i ubezpiecz się;
 • ŻYCIE PLUS - Życie Plus to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Ubezpieczenie to obejmuje następujące zdarzenia: narodziny dziecka, poważne zachorowanie, nieszczęśliwe wypadki, pobyt w szpitalu, śmierć rodziców, teściów, śmierć ubezpieczonego, dodatkowo w ramach ubezpieczenia Concordia oferuje usługę „Lekarz na telefon”;
 • ŻYCIE PLUS 100 000 - Życie Plus 100 000 to ubezpieczenie, które charakteryzuje się dwiema cechami: przystępną składką oraz wysokimi sumami ubezpieczenia. Stanowi idealne dopełnienie ubezpieczeń grupowych oraz indywidualnych. Może być również zawierane samodzielnie. Ubezpieczenie skierowane jest do osób w wieku 16-60 lat. Szczególnie powinny o nim pomyśleć osoby często podróżujące (np. kierowcy zawodowi) oraz osoby wykonujące ciężką pracę fizyczną (np. rolnicy), będące jedynymi żywicielami rodziny;
 • NNW INDYWIDUALNE - to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie skierowane jest do każdego, kto nie ukończył 70 roku życia i jest narażony na wypadki, czy to z racji wykonywanego zawodu (np. rolnicy), czy też z racji prowadzonego trybu życia. Szczególnie polecane osobom, które za względu na swój stan zdrowia nie mogą przystąpić do ubezpieczenia na życie;
 • ŻYCIE KOMFORT - Jest to ubezpieczenie stanowiące zabezpieczenie spłaty kredytu w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub śmierci Kredytobiorcy. Daje poczucie bezpieczeństwa obu stronom – Bank ma gwarancję uregulowania należności, Klient jest pewien, że jego najbliżsi uzyskają pomoc w spłacie zobowiązań kredytowych.


CONCORDIA TURYSTA

Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu mogą Państwo podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również bagaż
i odpowiedzialność cywilna. Concordia Turysta to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy podczas podróży.

OCHRONA PRAWNA
Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe gwarantujące zwrot kosztów prowadzonych przez Ubezpieczonego sporów prawnych – zwracany jest koszt Adwokata, Radcy Prawnego i inne koszty sądowe. Zapewniony jest również dostęp do telefonicznej porady prawnej. Zadbaj o swoje prawa i portfel już dziś – nie martw się wysokimi rachunkami.


Szczegółowa oferta Concordii Ubezpieczenia dla klienta indywidualnego na stronie:

www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny.html

CONCORDIA AGRO – ubezpieczenie budynków oraz mienia
Concordia Agro to pakiet ubezpieczeń majątkowych, który poza ochroną budynków obejmuje również zabezpieczenie pozostałego mienia od skutków pożaru czy kradzieży. Zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z NNW i OC. Concordia Agro to idealny pakiet dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa. Concordia Agro obejmuje następujące ubezpieczenia:

 • obowiązkowe budynków w gospodarstwie rolnym,
 • obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej (OC) rolnika,
 • mienia w gospodarstwie rolnym,
 • następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW),
 • dobrowolne odpowiedzialności cywilnej.

CONCORDIA AGRO EKSPERT – ubezpieczenie maszyn oraz sprzętu rolniczego
Concordia Agro Ekspert to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz chronić maszyny i sprzęt rolniczy Twojego gospodarstwa przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli Tobie na naprawę lub zakup maszyn. Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz. Concordia Agro Ekspert obejmuje następujące ubezpieczenia:

 • odpowiedzialność cywilna (OC) pojazdów mechanicznych,
 • maszyny rolnicze (Agro Casco),
 • od ognia i innych zdarzeń losowych,
 • następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) kierowcy i pasażerów,
 • odpowiedzialność cywilna (OC) z tytułu wykonywania usług międzysąsiedzkich,
 • ochrona prawna (OP).


UBEZPIECZENIE UPRAW ROLNYCH

Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 50% składki opłaci budżet Państwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy. Ubezpieczenie upraw rolnych może obejmować następujące zdarzenia: ubytki ilościowe w plonie głównym roślin uprawnych tj. pszenica ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy lub rzepak ozimy, powstałe w wyniku gradobicia, ujemnych skutków przezimowania, przymrozków wiosennych, deszczu nawalnego lub huraganu.

UBEZPIECZENIE ZWIERZĄT

Dbając o ubezpieczenie swojego gospodarstwa nie zapomnij zatroszczyć się również o zwierzęta. Skorzystaj z oferty Concordii, która oferuje szeroki zakres ochrony. Dzięki właściwie dobranemu ubezpieczeniu zyskasz spokój i gwarancję pomocy. Ubezpieczenie zwierząt w gospodarstwie może obejmować: ubezpieczenie zwierząt z dopłatami z budżetu Państwa, ubezpieczenie produkcji zwierzęcej od utraty zysku, ubezpieczenie koni.

CONCORDIA AGRO DOM
Concordia Agro Dom to pakiet ubezpieczeń majątkowych stanowiący uzupełnienie ubezpieczenia obowiązkowego domu mieszkalnego Rolnika. Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kradzieży chroni to, co nie jest chronione w ramach obowiązkowej umowy ubezpieczenia - a więc stałe elementy domu oraz jego wyposażenie. Ubezpieczenie zawiera dodatkowo OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie Agro Dom dostępne jest w trzech wariantach: Basic, Standard oraz Premium.

Szczegółowa oferta Concordii Ubezpieczenia dla rolnika na stronie:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik.html

MAJĄTEK PRZEDSIĘBIORSTWA
Właściwie dobrane ubezpieczenie może uchronić firmę przed poważnymi stratami finansowymi. Majątek przedsiębiorstwa może ulec zniszczeniu podczas awarii czy wybuchu, narażony jest również na kradzieże. Warto się przed tym chronić, aby w każdej zaistniałej sytuacji utrzymać płynność finansową firmy.

SAMOCHÓD

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę
i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance Twoi pracownicy poruszający się pojazdami dostawczymi otrzymają pomoc na drodze w razie wypadku lub awarii. Concordia Auto zawiera również możliwość ubezpieczenia Ochrony Prawnej, oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

OC PRZEDSIĘBIORCY

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem wyrządzenia innym podmiotom szkód, do naprawienia których przedsiębiorca z mocy prawa jest obowiązany. Wyrządzenie szkody znacznych rozmiarów i idący za tym obowiązek jej naprawienia może poważnie nadwyrężyć kondycję finansową przedsiębiorcy, a nawet zagrozić jego dalszej działalności. W celu zabezpieczenia swojego interesu majątkowego każdy przedsiębiorca powinien posiadać polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej działalności, dopasowaną do swoich potrzeb. Concordia Polska TUW oferuje ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w ramach pakietowych ubezpieczeń Concordia Biznes oraz Concordia Profit (istnieje możliwość zawarcia tylko umowy ubezpieczenia OC), jak również osobne ubezpieczenie OC dla średnich i dużych podmiotów gospodarczych.

UBEZPIECZENIE PRACOWNIKÓW

W Polsce w 2011 roku doszło do 97 tys. wypadków w miejscu pracy (Raport GUS, 2012). Większość z nich niesie przykre konsekwencje dla zdrowia. Dbając o właściwe ubezpieczenie swoich pracowników zyskujesz pewność, że w razie wypadku otrzymają oni środki finansowe na leczenie. Ubezpiecz swoich pracowników i bądź spokojny. Oferujemy NNW Grupowe, program ochrony życia i zdrowia dla pracowników, ŻYCIE PLUS 100 000.

CONCORDIA TURYSTA
Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz przebywać spokojnie poza granicami Polski. Ubezpieczony jesteś Ty, osoby, które wskażesz oraz Twój bagaż. Polisa daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancję pomocy w trakcie podróży. Ubezpieczenie skierowane jest do przedsiębiorców i pracowników firm, wyjeżdżających za granicę w celach służbowych lub zawodowych, jak też do klientów indywidualnych, podróżujących w celach turystycznych.


Szczegółowa oferta Concordii Ubezpieczenia dla przedsiębiorcy na stronie:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca.html

wykonanie: Intelis Media | Bezpieczeństwo |Polityka Cookies
© 2019 Bank Spółdzielczy w Jutrosinie