Oferta pracy - Obsługa Klienta

dodano: 2019-02-06

Bank Spółdzielczy w Jutrosinie poszukuje osoby do pracy do:

Zespołu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Centrala Banku

Zakres zadań i odpowiedzialność:

  • Prowadzenie obsługi kasowej i rozliczeniowej klientów;
  • Sprzedaż produktów i usług bankowych oraz świadczenie doradztwa;
  • Pozyskiwanie nowych oraz współpraca z dotychczasowymi klientami w zakresie produktów i usług bankowych;
  • Prowadzenie promocji bezpośredniej Banku i jego oferty;
  • Sporządzanie dokumentacji bankowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: bankowość, ekonomia, finanse lub pokrewne);
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami;
  • Posiadanie zdolności sprzedażowych i analitycznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość programu MS Office(Excel, Word, PowerPoint);
  • Posiadanie prawo jazdy kat. B;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość produktów i regulacji bankowych oraz doświadczenie w obsłudze kasowej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie;
  • Pracę w Banku wyłącznie z polskim kapitałem;
  • Szkolenia;
  • Przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie dokumentów (szczegółowe zawodowe CV + list motywacyjny) na adres Bank Spółdzielczy w Jutrosinie ul. Rynek 18, 63-930 Jutrosin lub rekrutacja@bsjutrosin.pl. do 20.02.2019 r. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Jutrosinie z siedzibą w Jutrosinie ul. Rynek 18, 63-930 Jutrosin zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy w Jutrosinie z siedzibą w Jutrosinie, ul. Rynek 18, 63-930 Jutrosin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.