Lokata z nagrodami "ZIMA2019"

dodano: 2019-01-07

07 stycznia br. rozpoczęła się kolejna edycja promocji pod hasłem "Oszczędzaj i wygrywaj". Wystarczy, że założysz 6-miesięczną lokatę promocyjną w Banku Spółdzielczym w Jutrosinie lub oddziale w Pakosławiu.

Minimalna kwota lokaty, gwarantująca udział w losowaniu nagród to tylko 500 zł.

Warto wiedzieć: im więcej ulokujesz na lokacie, tym bardziej zwiększysz swoje szanse w losowaniu nagród.
Każda wielokrotność 500 zł to dodatkowy los, biorący udział w losowaniu wartościowych nagród.
Nagroda główna to samochód Opel MOKKA X ENJOY 1,4 Turbo 120 KM Start&Stop, telewizor Samsung UE50NU7092, odkurzacz Bissell Crosswave 17132, czytnik e-booków inkBOOK Lumos oraz opiekacz do kanapek Russell Hobbs CookHome.

Promocyjna sprzedaż lokat
Pamiętaj! Promocja trwa od 07 stycznia do 29 marca 2019 roku. Nie trać czasu, zarabiaj i wygrywaj na wyjątkowej lokacie z nowymi nagrodami.

Losowanie odbędzie się 22.10.2019 roku.

Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.


Załączniki


Regulamin loterii

wykonanie: Intelis Media | Bezpieczeństwo |Polityka Cookies
© 2019 Bank Spółdzielczy w Jutrosinie